Translate

sobota, 4 maja 2013

Witam tu Lolls

Od dzisiaj mam zaszczyt współpracować z Agnes. Jestem jej bardzo wdzięczna za zaufanie, odpowiedzialność i za to, że dała mi sznse wykazania się na blogu. Postaram się nie zawieść samej siebie, Agnes oraz czytelników. Miło jest wiedzieć, że nawet nie znajoma osoba potrafi odbarzyćć mnie takim zufaniem, za co z całego serduch jestem wdzięczna. Myśle i mam nadzieje, że moje dzieła bedą chociaż w połowie doceniane jak mojej nowej przyjaciołce. Pozdrawiam wszystkie Directioners.
ps. chce Wam opowiedzieć troszkę o sobie. A więc..:
Mam 16 lat, lubie podróżować i słuchać muzyki, Jestem nie zbyt odważną i śmiałą osobą, ale nie chowam się. Mam wielkie poczucie humoru i zawsze chetnie pomagam bliskim. Jestem dość szczera osobą, co czasem nie wychodzi mi na dobre. : ) Uwielbiam kolor czerwony, szary i niebieski. Chcę kiedyś wyjechać do Londynu..

3 komentarze:

 1. Hej :) Miło cię poznać. Jeszcze nie wiem czy się w końcu przyzwyczaję, że blog się rozrasta i są już dwie autorki ale powiedzmy, że się postaram Wierzę, że blog będzie jeszcze lepszy, o ile może być. ;) Czekam na post. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe :> To właśnie w tobie lubię :> Ale ta sytuacja że są 2 autorki potrwa tylko 3 miesiące potem będzie normalnie .... Mam napięty okres w szkole pomoc zawsze się przyda. 1 raz zaufałam komuś i powierzyłam mój nawiększy skarb ... Czyli was i bloga :>

   Usuń
 2. a ja się zbyt szybko przyzwyczajam i powiem że razem zgracie naprawdę dobry duet , co będzie widać to również na blogu ( chociaż , tak jak pisałaś na górze ,nieznana ci osoba daje ci władzę , jak dla mnie będzie tu bardzo fajnie )

  OdpowiedzUsuń

Każdy ślad zostawiony przez ciebie w formie komentarza, zawsze wywołuje na mojej twarzy uśmiech :)

Kocham was! <3