Translate

piątek, 7 grudnia 2012

informacje

Hej dzisiaj nie jestem w szkole, coś mnie dopadło, jakiś wirus. Fajnie zn wolny dzień. Ciekawi mnie znaczenie mojego imienia :) z tego zo się dowiedziałam to tak :

Imię Agnieszka wywodzi się od greckiego słowa ‘hagne’, co oznacza „czysta, nieskalana”. 

Zgodnie z greckim znaczeniem imienia Agnieszka, które jest niejako sugestią czegoś nowego, początkowego, liczbą przypisaną temu imieniu jest pierwsza liczba, czyli jeden. Liczba jeden wskazuje na osoby o cechach przywódczych, ale grających fair wobec innych. Dopełnieniem liczby jeden jest znak Barana oraz planeta Merkury.

Greckie znaczenie imienia Agnieszka może mylić, gdyż w rzeczywistości nie są one tak czyste, nieskalane, niewinne i grzeczne. Mają dwa oblicza – grzecznej dziewczynki w otoczeniu najbliższych oraz diablicy w gronie znajomych. Od dziecka chcą stawiać na swoim, ale respekt do rodziców podcina im pazurki, które pokazują poza domem. Agnieszki potrafią zapewnić sobie niezależność, nie należy też się o nie martwić, bo bardzo dobrze dają sobie radę w dorosłym życiu. Jak na swój wiek od dziecka zawsze były bardziej dorosłe od rówieśników i bardziej samodzielne, stąd też bardzo szybko wkraczają w dorosłe życie i to z wielkim impetem. Zawsze muszą być pierwsze i najlepsze. Lubią się przechwalać i wywyższać – ich zdanie zawsze musi być najważniejsze. Osoby noszące imię Agnieszka lubią narzucać swoje zdanie innym i są bardzo kłótliwe. Mają bardzo silny charakter, twardo stąpają po ziemi, są rozsądne, mają otwarty umysł, chętnie chłoną wiedzę, są bardzo pogodne, ciężko wyczuć kiedy im źle, bo świetnie do maskują. Mimo swojego wywyższania się mają wiele przyjaciół i ciągle zdobywają nowych. Narzucają swoje zdanie, ale nie są egoistkami, jak trzeba chętnie pomagają. Agnieszki, są z reguły dziewczynami bardzo ładnymi, stąd też wokół nich roi się od mężczyzn, których one wykorzystują, gdyż nie są osobami zbyt wytrwałymi w związkach. Za młodu piękne, w kwiecie wieku również. Mają w sobie ten dar, że potrafią zachować wdzięk, urok i młodość nawet na starość.

heheheheh o ja nie mogę hehehe :O

A co do chłopaków to zd z fankami :
Niall naprawde ta pani ????
patrz budka z jedzeniem :o

Payne te twoje oczy przeszywają  moją dusze :3Misiu co z twoim pasemkiem ???Zdjęcie pod tytułem naturalny Harry

to Perrie ostatnio :


Josha ostatnio poniosło do sklepu 1D 
Boże jak tam pięknie hehehe *-*


A tu taka tam zagubiona Perrie hehehehehehhhe dobra jest To Ed i Taylor po after party A tu Liaś i Konik 


Czy to nie cudowne ???To chyba wszystko a i na koniec takie tam stare zd Zayna 
yes yes yes !!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy ślad zostawiony przez ciebie w formie komentarza, zawsze wywołuje na mojej twarzy uśmiech :)

Kocham was! <3