Translate

wtorek, 8 stycznia 2013

Nowe info - 1D

Hej misiki :) Co tam ??? Jak tam wam miną dzionek mi po prostu genialnie .... W szkolę było naprawdę nieziemsko, dziś usłyszałam od takiego jednego kolesia że mam fajną tapetę a był to niall i nie dziwię się bo jest słodka ale poco on to mówił z takim sarkazmem .... A nawet tego typa nie za bardzo trawię ale jest spo jest nawet ładny :) Kumpele się śmieją że mnie podrywa  na co ja reaguje zawsze śmiechem bo ja mam tylko Nialla <333 heh heh heh :) 


Mam świetną wiadomość dla tych którzy nie lubią Haylor ..... Otóż psiaki wy moje kochane Harry i Tay zarwali, było to do przewidzenia, potwierdzili to w the hits radio .... Podobno była jakaś ostra kłótnia i Tay od razu 1 najbliższym  samolotem wróciła  do domu natomiast haz został na wyspie żeby się jakoś wyluzować .... Tez zdjęcie zrobione zostało już po zerwaniu :) 
Trochę szkoda mi Harrego wiecie jak on przeżywa te całe zerwania tak jak było to np. z Carllay czy jak to się piszę :)  .... :"(  I zn mam ochotę go przytulić :) Chłopcy dzisiaj : 

Chłopcy wczoraj :
heuheu no plis 


 

Swit focia chłopaków :3 Tom ma córeczkę ... Gratulacje :*** 


Taka tam El : 


Heuheu kocham to zdjęcie :* 


Gdzie można dostać takie cuda ???? Ziemia obiecana *,* Kiss you w " innej " wersji ..... polecam hehePare gifów i zdjęć z kiss you : ) 

 


  

 

 


 
 
 

 

 

 
 


 
 

 


Lux jakie to to słodkie :3 
 Nie to żeby coś ale ... -,- no żeby papier ???? No lekkie przegięcie :< 

 A na koniec hehe  Harry jako syrenka :* 

2 komentarze:

  1. No nie uśmiałam się jak nie wiem co kocham was wyszstkich <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Haha xD
    Świetny blog,zapraszam do mnie ;3

    OdpowiedzUsuń

Każdy ślad zostawiony przez ciebie w formie komentarza, zawsze wywołuje na mojej twarzy uśmiech :)

Kocham was! <3