Translate

wtorek, 23 lipca 2013

3 years.. I honestly can't believe it

Trzy lata temu do muzycznego świata dzięki Simon'owi Cowell'owi dostała się 5 chłopaków. Piątka nastolatków

Liam Payne.


Zayn Malik


Niall Horan


Harry Styles


Louis Tomlinson


Tak powstało One Direction


Chłopcy powoli podbijali setki tysiące a później miliony dziewczęcych serc.W ciągu zaledwie 3 lat odmienili i nadali sens życiu dla mionów nastolatek.


Zdobywali coraz to więcej nagród. By w końcu osiągnąć szczyt ....

Od tego :Do tego :
Dziś obchodzimy 3 rocznicę ... To już trzy lata. Sam Harry napisał : "3 years.. I honestly can't believe it." Podobnie jak Harry też nie zdaję sobie sprawy że to już 3 lata. Minęły za szybko ... zbyt szybko .... Mam nadzieję że następne 3 lata będą tak samo dobre dla One Direction :*

13 komentarzy:

 1. Ja również nie mogę w to uwierzyć. Te 3 lata minęły zbyt szybko. Chłopcy stali się wielkimi gwiazdami i pokazali, że ciężką pracą można osiągnąć szczyt.
  Odmienili miliony dziewczyn (w tym i mnie) i nadali sens naszemu życiu. Pokazali jak ważna jest determinacja i przyjaźń. Kocham ich wszystkie piosenki, bo można się przy nich bawić albo wypłakać w poduszkę.
  Dziękuję im za poczucie humoru, za to że gdy miałam zły dzień to wystarczyło spojrzeć na uśmiech któregoś z nich, by samej się uśmiechnąć. Za to, że stałam się śmielsza i cóż tak naprawdę to dla nich zaczęłam się przykładać do angielskiego ;)
  Dziękuję im za miłość jaką darzą fanów, bo mimo to iż nie wiedzą o moim istnieniu to gdzieś w głębi są wdzięczni za zaufanie i wsparcie jakimi fani ich darzą.
  Dziękuję za każdy uśmiech i każdą łzę wzruszenia. Za to, że pokochałam koszulki w paski i kolorowe spodnie, za to że zmieniłam nastawienie do marchewek. Za to, że koniczyna stała się dla mnie symbolem szczęścia przywołującym na myśl ten cudowny i szczery uśmiech. Za to, że gdy widzę lusterko widzę również te piękne brązowe oczy i blond pasemko. Za to, że zwykła łyżka stała się w moich oczach czymś ważnym. Za to że miś kojarzy mi się z osobą o pięknych zielonych oczach, zniewalających loczkach i uroczych dołeczkach. Jestem dumna, że należę do tak wspaniałego fandomu jak Directioners.
  Dumna z pięciu wspaniałych chłopaków, może i zachowujących się czasami dziecinnie ale właśnie za to ich kocham.
  Życzę im jeszcze wielu pięknych piosenek, wielu nagród i płyt. Żeby ich przyjaźń trwała do końca ich życia a Zespół przetrwał jeszcze wiele wiele lat. Kocham ich całym moim sercem i chcę dla nich wszystkiego co najlepsze.
  Może to co napisałam brzmi trochę patetycznie ale to moje uczucia.
  Magda ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patetycznie ??? Kobieto to było piękne :') O mało się nie popłakałam jak to czytałam :*

   Usuń
  2. Aww Dzięki ;)
   Jestem twoją fanką tak w ogóle, super blog ;D
   Magda ;)

   Usuń
 2. Piękne. Wzruszyłam się...

  OdpowiedzUsuń
 3. zostałaś nominowana do the versatile blogger :)
  więcej informacji tutaj: http://londyyn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DOKŁADNIEJ TU http://londyyn.blogspot.com/2013/07/the-versalite-blogger.html

   Usuń
 4. Hej :D Zostałaś nominowana do Liebster Award&The Versatile Blogger Award ... więcej informacji na stronie : http://oneloveonedreamonedirection.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne :') Ja sama nie mogę uwierzyc, że to już 3 lata! ♥ /Werka

  OdpowiedzUsuń
 6. wzruszające

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy dodasz następną część imagina z Niall'em?

  OdpowiedzUsuń

Każdy ślad zostawiony przez ciebie w formie komentarza, zawsze wywołuje na mojej twarzy uśmiech :)

Kocham was! <3